O nas

Ciężka praca jest kluczem do sukcesu

Do każdego Pacjenta mamy indywidualne podejście. Powód, przez który do nas trafiliście jest zawsze inny, tak samo początkowe nastawienie i wiara w końcowy sukces. Działalność w zakresie fizjoterapii prowadzimy od wielu lat. W tym czasie pomogliśmy już setkom Pacjentów. Fizjoterapia wykonana u nas jest skuteczna, bo nastawiamy się na osiągnięcie celu. A nim jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania w czynnościach życia codziennego.

Stale zdobywamy kolejne certyfikaty oraz rozwijamy swoje umiejętności. Wprowadzamy nowoczesne techniki rehabilitacyjne. Serdecznie zapraszamy Pacjentów potrzebujących rehabilitacji oraz pomocy w przywróceniu sprawności. Obsługujemy osoby prowadzące siedzący tryb życia oraz sportowców.

Mgr Bartosz Kruszewski, to absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Fizjoterapia. Pracował w Akademickim Związku Sportowym Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego w Wilkasach, gdzie zdobywał doświadczenie w pracy ze sportowcami (lekkoatletyka, taekwondoo, tenis, piłka nożna). Ponadto jest wolontariuszem w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, z którą uczestniczy w wyjazdach na obozy Aktywnej Rehabilitacji w roli kadry dla dzieci i dorosłych niepełnosprawnych. Bartosz Kruszewski pracował także w Fundacji Impuls oraz Fundacji Aktywnej Rehabilitacji.

Dostarczamy wysoki poziom

Mamy duże doświadczenie

Podwyższamy kwalifikacje

Przeprowadzamy skuteczną terapię